Stellplatz

Stellplatz Karlovy Vary

Náš Stellplatz se nachází v srdci malebného krajského města Karlovy Vary a je harmonicky umístěný do okouzlujícího areálu dostihového závodiště. Tento koutek klidu a pohody přináší ideální východisko k prozkoumání všech nádherných míst této lázeňské metropole. Přímo z místa Stellplatzu se lze jednoduše dostat pěšky či autobusem do samotného centra Karlových Varů, kde se otevírá spousta možností pro poznávání místní historie, kultury a přírodních krás.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí Stellplatz nejen blízkost k malebné cyklostezce, která vede podél řeky Ohře a umožňuje nádherné výlety do okolní krajiny, ale také snadný přístup k historicky významným památkám, jako je např. majestátní královský hrad Loket, jehož původ sahá až do 12. století. V přímé blízkosti Stellplatzu se nachází stylová restaurace U Šimla, kde můžete ochutnat tradiční českou kuchyni v útulném prostředí. Pro milovníky golfu se přímo v areálu nachází unikátní golfové hřiště a během letních měsíců zde můžete zažít i jedinečnou atmosféru koňských dostihů.

Stellplatz poskytuje 26 prostorných stání pro obytné vozy, jednotlivá stání jsou o rozměrech 6 x 11 m a nabízejí tak dostatek místa pro vaše pohodlí a soukromí. Díky vybavení jako jsou energetické sloupky pro připojení k elektrické síti je zde zajištěn komfortní pobyt bez jakýchkoli kompromisů. Nezapomněli jsme ani na další důležité detaily, jako je plnohodnotný camper servis, který usnadňuje veškeré úkony spojené s vaším vozidlem. Pro vaše pohodlí je k dispozici také denní recepce, sociální zařízení se sprchami, wi-fi či nádoby na tříděný odpad.

Celkově je Stellplatz v Karlových Varech ideálním místem pro ty, kteří touží po kombinaci pohodlného parkování, bohatých možnostech aktivního odpočinku a snadném přístupu k místním památkám a kulturním pokladům.

Navštivte nás a nechte se unést kouzlem tohoto nádherného místa!

Vybavení stellplatzu

 
26 stání pro
obytné vozy
 
Sloupky pro připojení
ke zdroji elektrické energie
 
Připojení
na pitnou vodu
 
Výlevka pro
chemické WC
 
Výlevka
na odpadní vody
 
Nádoby na tříděný
komunální odpad
 
Sociální zařízení
a sprchy
 
Denní
recepce
 
Wi-fi

Ceník

letní provoz - 1.3. do 30.11.

Parkovné za 24 hodin - Obytný vůz 700,- Kč
Camper servis - Obytný vůz 250,- Kč

Ceny jsou včetně DPH.

 

zimní provoz - 1.12. do 28.2.

Platby v recepci hotelu U Šimla.
K dispozici je pouze připojení k el. energii. Ostatní služby mimo provoz.

Parkovné za 24 hodin - Obytný vůz 300,- Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Provozní řád

 1. Areál Stellplatz Hipodrom Karlovy Vary je soukromé parkoviště pro obytné vozy.
 2. V areálu je zakázáno stanovat a manipulovat s otevřeným ohněm.
 3. V areálu je zakázán vstup na dostihovou dráhu.
 4. V areálu je zákaz pohybu domácích zvířat (psů, koček) bez vodítka.
 5. Vstup na golfové hřiště je povolen pouze po zaplacení greenfee.
 6. V areálu platí noční klid v době od 22:00 do 6:00 hodin.
 7. Návštěvníci jsou povinni udržovat pořádek a využívat nádoby na tříděný odpad.
 8. Provozovatelem stellplatzu je společnost KAREL HOLOUBEK-Trade Group a.s., Vodičkova 682/20, Praha 1, 110 00, IČ: 25060996.

Informace pro příjezd:

 1. Po vjezdu do areálu zaparkujte a zajděte na recepci pro nahlášení Vašeho příjezdu. Po zaplacení parkovného Vám bude stanoveno Vaše parkovací místo a předán kód pro používání soc. zařízení.
 2. Při příjezdu nás můžete také kontaktovat na tel. č. +420 702 019 861, po dobu zimního provozu je denní recepce a soc. zařízení mimo provoz.
 3. V areálu je možnost využít tyto služby: výlevku na chemické WC, výlevku na odpadní vody z obytného vozu, elektro přípojku (zákaz vytápění), doplnění vody, wi-fi.
 4. Veškeré výše uvedené služby jsou zahrnuty v ceně parkovného a není za ně účtován již žádný poplatek.
 5. Denní recepce je v provozu od března do listopadu, v době 8:00 – 20:00 hodin.